top of page

Jak towarzyszyć w depresji?

04.12.22 oraz 18.12.22 w Warszawie (Bielany na Wrzecionie).


Fundacja "do Tańca i do Różańca" zaprasza na warsztaty poświęcone ważnemu tematowi, który dotyczy coraz szerszego grona społeczeństwa.

  • Ktoś bliski z rodziny lub z pracy ma obniżony nastrój lub choruje na depresję?

  • Nie wiesz co powiedzieć, aby nie urazić tej osoby?

  • Nie masz pojęcia jak się wobec niej zachowywać?

  • Chcesz pomóc, ale nie wiesz jak?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś/-eś "TAK", to te warsztaty są dla Ciebie!

Dowiesz się na nich, jak dobrze i mądrze towarzyszyć osobom borykającym się z depresją, gdzie się udać po pomoc. Będzie to kompleksowa dawka informacji (04. grudnia) i część warsztatowo - ćwiczeniowa (18. grudnia).

Tematy: fakty i mity, rodzaje depresji, leczenie, błędne koło chorowania, rozpoznanie depresji u osób z otoczenia, mądre wsparcie i towarzyszenie bliskim w depresji, błędy w komunikacji, jak sobie poradzić z chorobą, praktyczna nauka wspierania bliskich w chorobie depresji.

UWAGA! Liczba miejsc: 15. Osoby wpisane na listę uczestniczą w obu dniach warsztatowych. Nie ma możliwości wzięcia udziału tylko w jednym dniu spotkania.

​Czas trwania: 2 dni (04. 12 oraz 18.12.22), w godzinach 9-14

Koszt: 100 zł

Prowadząca: Ewa Drop - psycholog z 10 letnim stażem. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, podyplomowe studium Terapii i Treningu Grupowego. Przez 12 lat pracowała w Poradni Telefonicznej dla Osób w kryzysie emocjonalnym 116123 oraz telefonie uzależnień behawioralnych. Przez ten czas udzielała porad, wsparcia i prowadzi interwencję kryzysową osób z obniżonym nastrojem depresją, myślami samobójczymi, kryzysami emocjonalnymi. Ukończyła całościowy kurs "Dialogu Motywującego", szkolenia z zakresu terapii poznawczo - behawioralnej, uzależnień behawioralnych, interwencji kryzysowej. Prowadzi konsultacje indywidualne, szkolenia i grupy wsparcia.

Zapisz się na warsztat: info@dotancaidorozanca.pl.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page