Poznaj nas!

Znamy się od 2001 roku, razem studiowałyśmy i zjadłyśmy beczkę soli. Teraz razem się modlimy, nie stronimy od wymagającej rozrywki oraz chwil zapomnienia na karaoke, czy w klubie disco. No może nie tylko disco, jest wśród nas i rockowa dusza :). Tak w ogóle to w każdej z nas jest dusza towarzyska. Kochamy zdobywać, to co można zdobyć, czyli wszystko od gór począwszy, poprzez doświadczenia, a na nowych znajomych skończywszy.

UWAGA. Spotykamy się w czwarte czwartki miesiąca w parafii na warszawskim Wrzecionie. O tutaj.

agn

AGNIESZKA

Na co dzień „posługuje”, jako mama trzynastoletniej już Jagódki. Poza swoją jagodową pasją uwielbia gotować i piec… torty, ciasta, ciasteczka i wszystko to, co choć na chwilę pozwoli posmakować Nieba 😉 (tak, tak… Agnieszka ma świadomość tego, że żaden smakołyk nie może się równać z Niebem…:) ). Kiedyś w przyszłości otworzy swoją małą cukierenkę i będzie serwowała innym „niebiańskie przysmaki”. Dziś natomiast chce wraz ze swoimi Przyjaciółkami zaserwować Ci podróż lub imprezę w doborowym towarzystwie, pełną radości i uwielbienia Pana. Agnieszka wie, że określenie „szaleniec boży” należy się jedynie Świętym, ale ona też jest poniekąd „szaleńcem bożym”, choć do świętości wiele jej brakuje…:)

agnieszka@dotancaidorozanca.pl

jol

JOLA

Różnorodna i niezgłębiona jak nasz Taniec i Różaniec.

JOLA:
J – jasna
O – optymistka
L – lojalna
A – ambitna

Takie „jajko z niespodzianką”. Trochę zakręcona i trochę poważna. Zawsze uśmiechnięta, z poczuciem humoru. Uwielbia ludzi i wszystko, co ich dotyczy. Pracuje w organizacji pozarządowej. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to jej konik. Jest wolontariuszką w Hospicjum dla dorosłych. Nie potrafi leżeć do góry brzuchem albo siedzieć kilka godzin w jednym miejscu. No cóż….jest też gadułą. Świetna organizatorka i „planowaczka”.
Jej motto „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (Flp 4, 13).

jola@dotancaidorozanca.pl

Monika

MONIKA

Jej działanie można podsumować zdaniem „Pióro, mikrofon i wór pomysłów”. Pracuje w firmie IT, uwielbia wymyślać, rozwijać, testować aplikacje oraz systemy. Eteryczna – kocha radio, nagrywanie, montowanie dźwięków i wywiady. Jest czynną kolekcjonerką osłów i osiołków, należy do Polskiego Stowarzyszenia Hodowców Osłów, mimo że jej zbiór jest głównie pluszowy, pędzlem malowany oraz rzeźbiony. Dzięki pracy: „Motyw osła w filmie Shrek w kontekście kulturowo-religijnym” została magistrem. Śpiewa, usiłuje tańczyć, zarzeka się, że napisze książkę, przyjaźni się ze świętymi… Św. Monikę odkrywa wciąż na nowo, Św. Espedykta prosi o zabranie prokrastynacji, a zawodowo towarzyszy jej Św. Escriva. Ostatnio wciąż „spotyka” Bł. Ks. Popiełuszkę…
Jej motto: „Idę działać Panie Boże, podkładaj proszę poduszki” :).

monika@dotancaidorozanca.pl

ks

ks. Wojciech Szychowski

Urodził się w Malborku, z wykształcenia jest psychologiem, interesuje się wszystkim, co dotyczy szeroko rozumianego życia wewnętrznego, jego przejawów oraz nieprawidłowości. Święcenia kapłańskie przyjął w 2018 roku, od tego czasu jest opiekunem duchowym i merytorycznym wspólnoty „do Tańca i do Różańca”. Jest również wikariuszem w parafii NPNMP w Warszawie na Bielanach (Wrzeciono).

x.wojciech@dotancaidorozanca.pl

Patronują nam

Wszyscy święci są nam bardzo bliscy, ale szczególnie prosimy o wsparcie św. Jana Pawła II, który był pielgrzymem wszechczasów. Nie stronił od ciepłego poczucia humoru, śpiewał, interesował się sztuką, tańcem, kochał scenę… z wzajemnością.
To tak jak my :).

W naszym działaniu powołujemy się na słowa św. Augustyna: „Naucz się człowieku tańczyć, bo aniołowie w niebie nie będą wiedzieli co z Tobą zrobić”. Dopuszczamy też wersję śpiewną :).

Beata - biżuteria

Ręcznie robiona biżuteria, różańce, bransoletki

Zamówienia i pytania: info@dotancaidorozanca.pl

Pobierz katalog i obejrzyj wszystkie produkty.

 

 

×