top of page
warsztaty.png

Warsztaty "Zrozumieć depresję"

17.09.22 oraz 24.09.22

Razem z Psychologiem, Ewą Drop zapraszamy na warsztaty poświęcone tematowi depresji. Czujesz, że ona Cię osacza? Może ktoś z Twoich bliskich padł jej ofiarą i nie wiesz jak pomóc? To te spotkania są dla Ciebie!  Dowiesz się, jak dobrze towarzyszyć, gdzie się udać po pomoc. Będzie to kompleksowa dawka informacji.

Tematy: fakty i mity, rodzaje depresji, leczenie, błędne koło chorowania, rozpoznanie depresji u osób z otoczenia, mądre wsparcie i towarzyszenie bliskim w depresji, błędy w komunikacji, jak sobie poradzić z chorobą.

Czas trwania: 2 dni (17 i 24.09.22), w godzinach 9.30-15.30.

Koszt: 250 zł.

Ewa Drop - psycholog za 10 letnim stażem. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, podyplomowe studium Terapii i Treningu Grupowego. Przez 12 lat pracowała w Poradni Telefonicznej dla Osób w kryzysie emocjonalnym 116123 oraz telefonie uzależnień behawioralnych. Przez ten czas udzielała porad, wsparcia i prowadziła interwencję kryzysową osób z obniżonym nastrojem depresją, myślami samobójczymi, kryzysami emocjonalnymi. Ukończyła całościowy kurs "Dialogu Motywującego", szkolenia z zakresu terapii poznawczo - behawioralnej, uzależnień behawioralnych, interwencji kryzysowej. Prowadzi konsultacje indywidualne, szkolenia i grupy wsparcia.

Zapisz się na warsztat: info@dotancaidorozanca.pl.

bottom of page