top of page

Razem w Święta

Nie każdy z nas ma z kim spędzić Święta. Powody tego mogą być przeróżne: odległość, niesnaski rodzinne, brak drugiej osoby, niezgoda na przeżycie tego czasu wbrew sobie.
W życiu różnie bywa - wiecie, jak jest, jednak warto, aby w Święta nikt nie był sam.


WhatsApp Image 2022-12-14 at 08.13.09.jpeg

Fundacja do Tańca i do Różańca proponuje akcję #RazemWSwieta skierowaną do tych z Was lub Waszych Znajomych, którzy chcieliby Święta Bożego Narodzenia spędzić z innymi.

 

Na czym polega #RazemWSwieta?

 

Wystarczy zgłosić się do nas pisząc maila na adres razemwswieta@dotancaidorozanca.pl. Zgłoszenie to spowoduje włączenie do dedykowanej grupy dyskusyjnej, dzięki której będzie można poznać inne osoby oraz wspólnie zaplanować wieczór wigilijny.

 

Od uczestników grupy dyskusyjnej będzie zależało to, gdzie odbędzie się kolacja wigilijna, kto przyniesie makowca, a kto zapewni stroik na świąteczny stół, kto przeczyta fragment Pisma Świętego, a kto poprowadzi modlitwę.

 

To od osób, które się zgłoszą będzie zależało, czy wspólna kolacja wigilijna odbędzie się przy udziale dwóch osób, czy w szerszym gronie.


Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji wśród osób, które chcą być #RazemWSwieta!

Klauzula informacyjna dla uczestnika akcji #RazemWSwieta

1. Fundacja „do Tańca i do Różańca” z siedzibą w Markach przy ul. Miedzianej 15/4, 05-270 Warszawa („Fundacja”), otrzyma od Ciebie Twój adres e-mail i stanie się w ten sposób administratorem Twoich danych osobowych. Możesz się z nami skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych  pisząc do nas na adres: info@dotancaidorozanca.pl.

2.     Fundacja będzie korzystała z Twojego adresu w celu stworzenia zamkniętej listy dystrybucyjnej w ramach akcji #RazemWSwieta („Akcja”). Stworzymy tzw. alias mailowy. Podając nam swój adres e-mail wyrażasz zgodę na jego przetwarzanie w wyżej podanym celu (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c RODO).

3. Będziemy przechowywać Twój adres e-mail do czasu: rezygnacji z udziału w Akcji, wycofania przez Ciebie zgody na dalsze przetwarzanie albo do zakończenia Akcji; w zależności co nastąpi szybciej. Miesiąc po Wigilii Bożego Narodzenia 2022 cała lista dystrybucyjna zostanie usunięta.

4. Twój adres e-mail będzie dostępny dla innych uczestników Akcji.

5. Masz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację, prawo dostępu do danych, prawo żądania sprostowania danych, prawo żądania usunięcia danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych. Jeśli na przykład zdecydujesz, że chcesz, aby Twój adres e-mail został usunięty, napisz do nas maila na adres podany w punkcie 1, a my zrobimy to w “ino mig” ;-), czyli niezwłocznie.

6. Podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, ale konieczne do uczestniczenia w Akcji.

7. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Ochrony Danych Osobowych
urzędującego przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

8. Fundacja nie odpowiada za treści pojawiające się na liście dystrybucyjnej, które nie pochodzą od niej.

9. Informujemy, że zabraniane jest wysyłanie wiadomości i umieszczanie materiałów, które naruszają prawo, zasady współżycia społecznego, dobre obyczaje, mają charakter reklamowy (spam) nie uzgodniony z Fundacją albo po prostu sprawiają komuś przykrość. Takie treści będą usuwane, jeśli posiądziemy o nich wiedzę. Zastrzegamy sobie również prawo do wyłączenia z Akcji uczestników, którzy naruszają te zasady.

Nowinki i nowości

Zobacz co się u nas dzieje!

Dodaj podtytuł (5).png

Rekosylwester 2022/23

czyli witamy Nowy Rok

Szykujemy kolejnego Rekosylwestra, czyli połączenie szampańskiej zabawy z duchowymi warsztatami. Wszystko szykujemy, planujemy, negocjujemy, niebawem więcej info :).

bottom of page