top of page

Opłatkowanie 2023

Nasz śpiewniczek:

Kolędaroke_TiR
.pptx
Pobierz PPTX • 838KB


“Oj Maluśki Maluśki…”


Kochani :)


OPŁATKOWANIE 9.01.2023 (poniedziałek)


Zapraszamy Was serdecznie na nasze coroczne Opłatkowanie.


Znasz nas tylko z Facebooka? Może raz się z nami pojechało na wyjazd lub biwakowało z kiełbaską? Może widzimy się często, a może ani razu?

Nie ważne, przyjdź i “poopłatkujmy” wspólnie :)


Tradycyjnie spotykamy się tutaj: https://parafia-wrzeciono.mkw.pl/

Dokładnie w tym miejscu, zobacz mapkę: https://www.dotancaidorozanca.pl/spotkania-formacyjne


Plan jest taki:

O godzinie 18. zaczynamy od Mszy Świętej, a po niej przeniesiemy się do Sali Św. Maksymiliana, gdzie od godziny 19. zaczynamy naszą wspólnotową Wigilię.

Jak się przygotować, co ze sobą wziąć?

  • Koniecznie poćwicz śpiew, planujemy “kolędaroke” 😀 Jeśli grasz na gitarze lub innym instrumencie, a nie tylko na nerwach… Zapraszamy Cię razem z Twoim sprzętem grającym :) Zrobimy show :).

  • Zabierz jakieś pyszności na wspólny stół, będziemy porządnie biesiadować.

  • Nie zapomnij zabrać dobrego humoru i otwartości - zapowiada się wspólnie spędzony, dobry czas - nie może Cię zabraknąć! 😀

***

ps. Informujemy, że na spotkaniu będzie z nami puszeczka – jeśli poczujesz wezwanie, imperatyw moralny, czy choćby pokusę, by wesprzeć puszeczkę drobną monetą, to będzie nam miło 🙂 "Środki ze środka" puszeczki przeznaczamy na prezenty świąteczne dla X. Jurka i X. Proboszcza, które wręczymy w ramach podziękowania od nas wszystkich w trakcie tego spotkania, a także na zakup herbaty, kawy, mleka, papieru toaletowego, ręczników papierowych etc., a nie na wakacje w SPA 😆

A oto mapka dotarcia:

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page