Poznaj nas!

To my, Ekipa do Tańca i do Różańca z ks. Wojtkiem na czele. Razem się modlimy, nie stronimy od wymagającej rozrywki oraz chwil zapomnienia na karaoke, czy w klubie disco. No może nie tylko disco, jest wśród nas i rockowa dusza :). Tak w ogóle to w każdej z nas jest dusza towarzyska. Kochamy zdobywać, to co można zdobyć, czyli wszystko od gór począwszy, poprzez doświadczenia, a na nowych znajomych skończywszy.

UWAGA. Spotykamy się w czwarte czwartki miesiąca w parafii na warszawskim Wrzecionie. O tutaj.

AGNIESZKA

Na co dzień „posługuje”, jako mama siedemnastoletniej już Jagódki. Poza swoją jagodową pasją uwielbia gotować i piec… torty, ciasta, ciasteczka i wszystko to, co choć na chwilę pozwoli posmakować Nieba 😉 (tak, tak… Agnieszka ma świadomość tego, że żaden smakołyk nie może się równać z Niebem…:) ). Kiedyś w przyszłości otworzy swoją małą cukierenkę i będzie serwowała innym „niebiańskie przysmaki”. Dziś natomiast chce wraz ze swoimi Przyjaciółkami zaserwować Ci podróż lub imprezę w doborowym towarzystwie, pełną radości i uwielbienia Pana. Agnieszka wie, że określenie „szaleniec boży” należy się jedynie Świętym, ale ona też jest poniekąd „szaleńcem bożym”, choć do świętości wiele jej brakuje…:)

agnieszka@dotancaidorozanca.pl

MONIKA

Jej działanie można podsumować zdaniem „Pióro, mikrofon i wór pomysłów”. Pracuje w firmie IT, uwielbia wymyślać, rozwijać, testować aplikacje oraz gry i systemy. Eteryczna – kocha radio, nagrywanie, montowanie dźwięków i wywiady. Jest czynną kolekcjonerką osłów i osiołków, należy do Polskiego Stowarzyszenia Hodowców Osłów, mimo że jej zbiór jest głównie pluszowy, pędzlem malowany oraz rzeźbiony. Dzięki pracy: „Motyw osła w filmie Shrek w kontekście kulturowo-religijnym” została magistrem. Śpiewa, usiłuje tańczyć, zarzeka się, że napisze książkę, przyjaźni się ze świętymi. Św. Monikę odkrywa wciąż na nowo, Św. Ekspedyta prosi o zabranie prokrastynacji, a zawodowo towarzyszy jej Św. Escriva. Ostatnio wciąż „spotyka” Bł. Ks. Popiełuszkę…
Jej motto: „Idę działać Panie Boże, podkładaj proszę poduszki”, zaś serce (i finalnie rękę), oddała pewnemu sympatycznemu Grzegorzowi :).

monika@dotancaidorozanca.pl

KS. WOJTEK SZYCHOWSKI

Urodził się w Malborku, z wykształcenia jest psychologiem, interesuje się wszystkim, co dotyczy szeroko rozumianego życia wewnętrznego, jego przejawów oraz nieprawidłowości. Święcenia kapłańskie przyjął w 2018 roku, od tego czasu jest opiekunem duchowym i merytorycznym wspólnoty „do Tańca i do Różańca”. Jest również wikariuszem w parafii NPNMP w Warszawie na Bielanach (Wrzeciono).

szychowski.poczta@gmail.com

RYSIEK

Mąż naszej Agi. Interesuje się transportem kolejowym, jazdą na rowerze, czytaniem książek.
Jego motto: „Kolej na przygodę” :).

ryszard@dotancaidorozanca.pl

GRZESIEK

Jestem Grzegorz, najmłodszy stażem organizator w grupie o pięknej nazwie „do Tańca i do Różańca”. Uśmiechnięty, pełen wigoru chłopak. Z zawodu ciastkarz, czasem piekę różne smakołyki. Podobnie jak wiele osób 30+ poszukiwałem wspólnoty w której mógłbym poszukiwać głębszej relacji z Bogiem i znaleźć Towarzyszkę Życia. Po niedługim czasie poznałem na balu andrzejkowym organizowanym przez do Tańca i do Różańca pewną sympatyczną Monikę, od sylwestra 19/20 jesteśmy razem. A od lipca 2021 mężem i żoną. Czuję się dobrze we wspólnocie. Moim zadaniem jest strona duchowa, pisanie i prowadzenie modlitw. Pomagam także w DJ’owaniu i kreowaniu wizerunku wspólnoty. Lubię pływać, interesuję się sportem.

grzegorz@dotancaidorozanca.pl

RADEK

/Urlop/ Prawdziwy mężczyzna „do Tańca i do Różańca”.
We wspólnocie działa od maja 2019 roku.
Jego motto życiowe brzmi: „więcej rób, niż mów”. Kocha tańczyć i śpiewać.

W „Tańcu i Różańcu” prowadzi rozruch taneczny „Radzio radzi…jak wyginać śmiało ciało”.
Ma doświadczenie sceniczne, aktorskie.
Pewny siebie, opanowany, zaradny, cierpliwy i pomocny.

A ponadto – pochodzi z Radomia. Pracuje w banku. Uwielbia psy, z wzajemnością :-).
Marzy o domku z ogródkiem. I dobrze gotuje :-).

radek@dotancaidorozanca.pl

Patronują nam

Wszyscy święci są nam bardzo bliscy, ale szczególnie prosimy o wsparcie św. Jana Pawła II, który był pielgrzymem wszech czasów. Nie stronił od ciepłego poczucia humoru, śpiewał, interesował się sztuką, tańcem, kochał scenę… z wzajemnością.
To tak jak my :).

W naszym działaniu powołujemy się na słowa św. Augustyna: „Naucz się człowieku tańczyć, bo aniołowie w niebie nie będą wiedzieli co z Tobą zrobić”. Dopuszczamy też wersję śpiewną :).

Beata - biżuteria

Ręcznie robiona biżuteria, różańce, bransoletki

Zamówienia i pytania: info@dotancaidorozanca.pl

Pobierz katalog i obejrzyj wszystkie produkty.

 

 

×